FulFilmHDİzle: Film sitemize Hoşgeldiniz Yabancı Film & Dizi önerileri için yorumlarınızı bekliyoruz..
Doktor Strange – Doctor Strange
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (33)
7.5 IMDB Puanı 1,085 Görüntülenme

Doktor Strange – Doctor Strange

4 Kasım 2016 tarihinde beyaz perdelere aktarılan Doctor Strange adlı film sizlerle Scott Derrickson yönetmenliğini üstlenen 2016 yapımı film sizlerle eşsiz olağanüstü oyuncu kadrosu ile büyüleyici bir görüntü sağlayan film Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik türünde yer almaktadır. Asıl mesleği işinde uzaman bir doktordur. Sıra dışı bir hasta gelir ve normal başka bir doktor çok önceden teşhisi koymuştur. Ve ölüme terk etmişti doktor strange hastayı görünce hayla bir şansı var der ve hemen ameliyathaneye koşar hastanın kafatasındaki kurşunu çıkartırken çok sakin ve el becerisi ile hastayı kurtarmıştır. Hastane de iş arkadaşlarından biriyle aralarında hoş bir sohbet geçer strange iş arkadaşından çok hoşlanır ve onu akşam yemeğine çıkartır. Durumu oldukça iyi olan Doktor Strange lüks aracıyla akşam yemegine giderken yolda dalgınlık sonucu kazaya karışır kendi hastanesine acilen götürülür ve tedavi altına alınır. Çok zor geçen ameliyat 11 saat sürmüştür. Uyandığında ne oldu bana diye haline şaşırır iyileşmesi için iyice dinlenmesi ve zaman gerekir diğer doktorlara çok sinirlidir eli cok zor iyileşecektir. Fizyoterapi de arkadaşı ile beraber testlere gireceklerdir. Ellerinin iyileşmemesi eskisi gibi olmasını ister ancak suçu tıp’a atar. Kendini yardıma muhtaç biri gibi görür Dr. Steven kendini gittikçe kötü hisseder Beyin Cerrahı olup böyle bir durum söz konusu olunca değişik hisseder birisi ile görüşür ve tedaviyi tek o yapabilir der verilen ismi başka sehirler de arar ama o ismi bulmak zordur maliyetli dir zor işdir der bunu parasal anlar ama konu para değildir soluksuz aramanın içine girer aramaya devam ederken yolda gasp a uğrar zor durumda kalır gizemli birisi onu gaspçıların elinden kurtarır ve kurtaran kişiye minnettar kalır gaspçıların yüzünden saati kırılmıştır ancak tedavi onun icin daha önemliydi kurtaran kişi doktor strangeyi yönlendirecektir.
Eğitime başlamışlardır ve kolay kolay alışamamıştır yapamama sebebinin elleri olduğunu söyler ancak durum öyle değildir. Sonra dan onu everest dağına mahsur bırakır ve orada öğrenmesini ister orada yaptıktan sonra büyücülük yetenegi gittikçe artmıştır.
Henüz bilmedikleri anlatsalardı dehset icinde oradan kaçarlardı ona ders veren hoca hakkında pek bilgileri yoktur öğrencilerinin ancak bilmelerine de gerek yoktu
Ruhun ve bedenin yeniden kendi kendine iyileşmesini bildigini söyler ve inanamaz dünyaya anahtar deliginden baktığını söyler kendini degersiz olduğunu söylerler
Mistik sanatlar ustası olacaktır zamanla hepsinden güçlü olacaktır yenilmezler fiziksel tehditlere karşı dünyayı koruyorlardır bizler ise mistik olaylardan dogan tehlikelere karşı koruyacaklardır ruhunu bedeninden tek dokunuş ile çıkartıp ne kadar az şey bildiğini göstericektir. Sitemiz den Türkçe dublaj ve altyazılı olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Doktor Strange - Doctor Strange 2016 1080p izle
Author Rating
51star1star1star1star1star
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?